Başkan Osman Zolan'dan Denizli için 258 vizyon proje

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, yeni dönemde gerçekleştirecekleri vizyon projelerin lansmanını görkemli bir toplantı ile açıkladı. Denizli halk plajından şehir stadyumuna, millet bahçesinden yeni sanayi sitesine kadar 15 başlıkta hazırlanan 258 proje "SEN BEN YOK ÖNCE DENİZLİ" adıyla duyuruldu.

Başkan Osman Zolan'dan Denizli için 258 vizyon proje
  • 26 Şubat 2019, Salı 18:18

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, yeni dönemde gerçekleştirecekleri vizyon projelerin lansmanını görkemli bir toplantı ile kamuoyuna duyurdu. EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya Başkan Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, MHP Denizli İl Başkan Vekili Ziya Gökalp, BBP Denizli İl Başkanı İlhami Çiçek, ilçe belediye başkanları, Cumhur İttifakı'nın AK Partili ve MHP'li belediye başkan adayları ve meclis üyesi adayları, partililer, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile iş ve siyaset dünyasından yüzlerce davetli katıldı. Denizli'nin telefon kodu da olan 258 projeyi açıklamak üzere salona gelen Başkan Osman Zolan, salonu tıklım tıklım dolduran vatandaşlar tarafından coşku ve tezahüratlarla karşılandı. Başkan Osman Zolan, herkesi selamlayarak katılımları için teşekkür etti.

Filiz: Hedef 20'de 20

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, konuşmasına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçen hafta yaptığı ziyarette söylediği, "Hasret kaldım ellerine vurdum sazın tellerine, bir zeybek türküsü yaktım Denizli'nin güllerine. Denizli yardır Denizli yarendir, Denizli'nin her bir evladı elimizin asası gönlümüzün tasasıdır" sözleri ile başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile hep beraber ele ele verip Denizli'nin hizmetine sunacakları projelerin tanıtım toplantısında olduklarını ifade eden Filiz, Büyükşehir Belediyesinin bugüne kadar yaptıkları hizmetleri anlattı. Cumhur ittifakı ile Denizli'deki Büyükşehir dahil 20'de 20 hedefleri olduğunu belirten Filiz, "Rabbim bizleri mahcup etmesin. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi. BBP İl Başkanı Çiçek ise, "Adı güzel, ruhu güzel, kendi güzel Cumhur İttifakının ülkenin, toplumun kanayan yarasına merhem olmasını diliyorum. Allah Cumhur İttifakını iyi niyetle başladığı gibi iyi niyetle bitirsin inşallah" diye konuştu. MHP İl Başkan Vekili Gökalp'da, "Cumhur İttifakı'nın esasen 15 Temmuz 2016'da FETÖ'nün teşebbüs ettiği hain darbe karşısında yerli ve milli bir duruşun doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a minnettarız. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Milletvekillerinden başarı dileği

AK Parti Denizli Milletvekili Ök, 258 projenin logosunda bulunan Denizlispor renklerine dikkat çekerek, her zaman yeşil-siyahlılara destek olan Başkan Osman Zolan'a teşekkür etti. Başkan Osman Zolan'ın önceki dönem Belediye Başkanı Nihat Zeybekci'den aldığı bayrağı çok daha ileri götürdüğünü kaydeden Ök, "Başkanımız Osman Zolan, şehrimizde dokunulmadık yer bırakmadı. Denizli için hayalleri var ve bunları gerçekleştirmek için canla başla çalışacak. Başarılar diliyorum" dedi. AK Parti Milletvekili Yıldız ise, projeleri çok merak ettiğini belirterek, dünyada kalkınmanın sürdürülebilir olması için tabandan başlaması gerektiğini söyledi. 258 proje sayısını takdirle karşılayan Yıldız, "Maşallah çok iyi bir rakam. Sürdürülebilir kalkınma hedefine çok katkı sağlayacak projeler var. Başta Osman Zolan başkanımıza çok teşekkür ediyor, tüm adaylarımıza başarılar diliyorum" dedi.

258 projeyi gittiğimiz her yerde anlatacağız

AK Parti Milletvekili Tin, "Bugün burada 31 Mart'ta gerçekleştirecek olduğumuz düğünün aslında çeyizini açacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, çeyiz sandığını açacak, Denizli için ne yapacağını ortaya koyacak.  258 proje, neredeyse her güne bir proje demek. Bundan dolayı kendisini çok tebrik ediyorum Biz kendisine güveniyoruz. Başarılar diliyorum" diye konuştu. AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Biz biliyoruz ki bugün bu çatı altında toplanan Cumhur İttifakının kıymetli erleri bizim bir tek derdimiz var; tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet ülküsüyle ülkemizi ve devletimizi aydınlık yarınlara götürmek. Bunun için buradayız. Bugüne kadar Denizlimize ve ülkemize hizmet eden Başkanımız Osman Zolan ve bu kadrolar 258 dev projeyi burada paylaşacak. Bu projeleri gittiğimiz her yerde anlatacağız" dedi.

"Yaparsa kim yapar, Osman Zolan yapar"

"Yaparsa kim yapar, Osman Zolan yapar" tezahüratlarıyla sahneye çıkan Başkan Osman Zolan, "Yaparsak birlikte yaparız, ele ele kola kola. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ne ihtiyaç varsa birlikte yaparız" dedi. Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Çıkmış olduğumuz bu yolda niyetimiz milletimizin ihtiyaçlarını gidermektir. Şükürler olsun her gün Denizlimizde taş üstüne taş koyduk, bir sorunu çözmek için gayret ettik. Her gün bizim yanımızda oldunuz. Tüm vatandaşlarımla el ele, kol kola yürüme noktasında özen gösterdim. Onların ihtiyacını karşılamak için hiçbir ayrım yapmaksızın Denizli'de yaşayan 1 milyondan fazla kardeşimizin dertleriyle dertlendik. İhtiyaçlarını karşılamaya çalıştık. Söz verdiğimiz tüm projeleri yerine getirdik."

"Verdiğimiz sözleri tutmanın mutluluk ve gururunu yaşıyorum"

2004 yılında, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci'nin Denizli Belediye Başkanı olduğunu hatırlatan Başkan Zolan, "Biz de yanında meclis üyesi ve başkan yardımcısı olduk ve 7 yıl kendisiyle birlikte çalışmanın onur ve gururunu yaşadım. Bir çok ilklerin başlangıcını gerçekleştirdik. Sonrasında bayrağı devralarak Denizli Belediye Başkanlığı görevine devam ettim. 10 yıl, Denizlimizde birçok güzel hizmetler yaptık. Gerçekten gece gündüz çalıştık" dedi. Denizli'nin uzun yıllar arzu ettiği büyükşehir hayalini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın teslim ettiğini anlatan Başkan Osman Zolan, "2014'de büyükşehir olduk. 19 ilçemizde 622 mahallemizde birçok güzel hizmetleri, ilçe belediye başkanlarımızla, muhtarlarımızla birlikte el ele gönül gönüle vererek dertlere derman olmaya gayret ettik. Verdiğimiz tüm sözleri tutmanın mutluluk ve gururunu yaşıyorum" diye konuştu.

"Biz kendimize hedef koyuyoruz"

"Denizlimizin nereden nereye geldiğini hep beraber görüyoruz" diyen Başkan Zolan, "Yeni dönem için hiç kimse bize 'proje sun' demedi. Ama biz kendimize hedef koyuyoruz. Kendimizi motive etmek anlamında bir hedef koyuyoruz. Milletimiz teveccüh eder bize görev verirse projelerimizi hep beraber gerçekleştireceğiz. Denizli'yi avucunun içi gibi bilen bir başkan olarak projelerimizi tek tek çalıştık ve hedefler koyduk. Bunları hep birlikte yapacağız. Başta Sayın Cumhurbaşkanımızın desteği artarak devam edecek inşallah. Milletvekillerimizle takip edeceğiz. Belediyemiz ve hükümetimiz tarafından yapılacak işlere hedef koyuyoruz" dedi. Büyükşehir projelerinin dışında Denizli'nin 19 ilçesi için de toplantı yaptıklarını ifade eden Başkan Osman Zolan, "Tek tek tüm mahallelerimizdeki eksiklere baktık ve karar verdik. İnşallah o projelerimizin de kitapçıkları, tanıtımları vatandaşlarımıza ulaşacak" diye konuştu.

15 başlıkta 258 proje

"Denizlimiz, önümüzdeki 5 yıllık hizmet döneminde de yaşamaktan mutluluk duyacağınız, tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı bir şehir olacak inşallah. Bunu da yine sizlerle birlikte el ele, gönül gönüle vererek başaracağız. Çünkü bizim ortak sevdamız Denizli" diyen Başkan Zolan, daha sonra  Denizli halk plajından şehir stadyumuna, millet bahçesinden yeni sanayi sitesine kadar 15 başlıkta hazırladıkları 258 projeyi "SEN BEN YOK ÖNCE DENİZLİ" adıyla duyurdu. Projelerin her biri büyük bir coşku ile karşılanırken, yeni yatırımların şehrin geleceğine damga vurarak Denizli'yi şahlandıracağına dikkat çekildi.

VİZYON PROJELER
DENİZLİ HALK PLAJI
ŞEHİR STADYUMU
MİLLET BAHÇESİ
YENİ SANAYİ SİTESİ
YENİ BİR ÜNİVERSİTE
HALK GIDA
2020 DENİZLİ YILI PROJESİ
DENİZLİ - AYDIN OTOBANI
AKDERE BARAJI
10 BİN GENCİMİZE İSTİHDAM İMKANI
YENİ ÇEVRE YOLU
EKOLOJİK İNOVASYON MERKEZİ
AKILLI ŞEHİR SİSTEMİ
DİJİTAL ŞEHİR KÜTÜPHANESİ
SİVİL TOPLUM YERLEŞKESİ
HERKES İÇİN ERİŞİLEBİLİR BİR KENT
YEREL ÜRETİCİNİN DESTEKLENMESİ
BÜYÜKŞEHİR AFET EĞİTİM MERKEZİ
BİLİM MERKEZİ
ÇÖP YAKIM TESİSİ

ULAŞIM PROJELERİ
DOĞU ÇEVRE YOLU
GÜNEY ÇEVRE YOLU
GÜMÜŞLER KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI
FATİH TÜP GEÇİDİ
PELİTLİBAĞ TÜP GEÇİDİ
AKVADİ - AKHAN ÇEVRE YOLU
100 ADET KAVŞAK DÜZENLEMESİ
BİSİKLETE YOL VER PROJESİ
10 ADET YAYA ÜST GEÇİDİ
8 ADET KATLI OTOPARK
1200 ARAÇLIK AKILLI OTOPARK

SPOR PROJELERİ
KAPALI SPOR SALONLARI
OTO SPORLARI YARIŞ VE DRAG PİSTİ
AKKONAK YÜZME HAVUZU VE SPOR KOMPLEKSİ
MERKEZ SPOR SALONUNUN YENİDEN YAPILMASI
AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KOŞULSUZ DESTEKLENECEK
DENİZLİSPOR’UMUZA HEP DESTEK, TAM DESTEK

KÜLTÜR SANAT PROJELERİ
EGE BÖLGESİ’NİN EN BÜYÜK ŞEHİR TİYATROSU
AHİLİK MERKEZİ VE KÜLTÜR KOMPLEKSİ
TÜM FESTİVALLER DEVAM EDECEK
ALTIN HOROZ FİLM FESTİVALİ
LAODİKEİA FESTİVALİ
GELENEKSEL SPOR OYUNLARI FESTİVALİ
50 FARKLI BRANŞTA EL SANATLARI KURSU

TURİZM PROJELERİ
LAODIKEIA BATI TİYATROSU TURİZME KAZANDIRILACAK
DENİZLİ KAYAK MERKEZİ SOSYAL TESİS VE OTELİ
6 FARKLI MÜZE İLE MÜZE KENTİ DENİZLİ...
KENT MÜZESİ
ARKEOLOJİ MÜZESİ
TEKSTİL MÜZESİ
AHİLİK MÜZESİ
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK CAM MÜZESİ
TÜRK İSLAM TARİHİ MÜZESİ
TERMAL SAĞLIK TURİZMİNE TAM DESTEK
KÜLTÜR ROTALARI PROJESİ
FARKLI ŞEHİRLERDE TURİZM OFİSLERİ
‘DENİZLİ’ TANITIMLARINA HIZ KESMEDEN DEVAM!
KÜLTÜR SANAT KURULU
FUARLAR KENTİ DENİZLİ
TURİSTLER KENT MERKEZİNE GELECEK

ALTYAPI PROJELERİ
553 KM YENİ İÇME SUYU HATTI
90 KM YAĞMUR SUYU HATTI
430 KM KANALİZASYON HATTI
45 ADET YENİ SU DEPOSU

KENT ESTETİĞİ PROJELERİ
“ŞEHRİMİZ KİMLİĞİNE KAVUŞUYOR” PROJESİ
KALEİÇİ CEPHE GİYDİRME VE ÇATI KAPATMA PROJESİ
SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE RESTORASYON PROJELERİ
MAHALLE KÜLTÜRÜNÜN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ
DEKORATİF MEYDAN DÜZENLEMELERİ
PAMUKKALE’DEKİ YAPILAŞMANIN İYİLEŞTİRİLMESİ PROJESİ

YEŞİL ALAN PROJELERİ
DOĞA SPORLARI PARKI
IŞIKLI GÖLÜ REKREASYON PROJESİ
SERVERGAZİ TÜRBESİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ
DEMOKRASİ MEYDANI PARKI
DOĞAL DEĞERLERİMİZİN KORUNMASI
İL ÖZEL İDARESİ ALANINA YEŞİL ALAN
BOZBURUN MEZARLIĞI
SÜLEYMANLI YAYLASI PROJESİ

SOSYAL YAŞAM PROJELERİ
BÜYÜKŞEHİR KÜLTÜR VE YAŞAM MERKEZİ
YENİ BALIK PAZARI
10 ADET SOSYAL YAŞAM MERKEZİ
EVDE BAKIM HİZMETLERİ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK
SEVGİ ELİ, GÜÇLENEREK DEVAM EDECEK
ÜCRETSİZ CENAZE HİZMETLERİ DEVAM EDECEK

GENÇLİK PROJELERİ
EGE’NİN EN BÜYÜK EĞİTİM VE KARİYER MERKEZİ
ÖĞRENCİ YAŞAM MERKEZLERİ PROJESİ
ÜNİVERSİTE BELEDİYE İŞBİRLİĞİ
GENÇFEST GENÇLİK FESTİVALİ
GÖNÜLLÜLÜK PROJELERİ
GENÇLİKLE GEÇMİŞE PROJESİ
GENÇLİK KAMPLARI
KODLANAN DEĞİL, KODLAYAN DENİZLİ
KURS SAYIMIZ 2 KATINA ÇIKACAK
EĞİTİM İÇİN EL ELE VERMEYE DEVAM

TARIM PROJELERİ
ORGANİZE HAYVANCILIK BÖLGELERİ
LİSANSLI DEPOLAR
SERACILIĞA TAM DESTEK
CEVİZ FİDANI DAĞITILACAK.
ÇİFTÇİLERİMİZE TEKNİK VE TECHİZAT DESTEĞİNDE BULUNULACAK.
TOHUM DESTEĞİ YAPILACAK.
MERA ALANLARI ISLAH EDİLECEK.
ÜRETEN VE KAZANAN ÇİFTÇİ PROJESİ
LAVANTA VE KEKİK BAHÇELERİ
ARICILIĞA TAM DESTEK
AKASYA ORMANI PROJESİ
ZARARLILARLA MÜCADELE
TARIMSAL SULAMAYA DESTEK
KOOPERATİFLERE TAM DESTEK
ORGANİK GÜBRE İŞLEME TESİSİ
MEYVE VE SEBZE KURUTMA TESİSİ
AROMATİK BİTKİ ÜRETİMİNİN ÜRÜNE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ
ZEYTİNYAĞI SIKMA TESİSİ
SULAMA VE GÖLET PROJELERİ
TARIM LİSESİ KURULMASI
HAYVANCILIK VE TARIM SEKTÖRÜNE EKİPMAN DESTEĞİ
FİDAN YETİŞTİRİCİLİĞİ
BİTKİ TEMİNİ VE BİTKİ SATIŞ ALANLARI
KIRSAL ALANDA RÜZGAR GÜLÜ İLE SU ÇIKARMA PROJESİ

EKONOMİ PROJELERİ
KÜÇÜK ESNAFIN YANINDAYIZ
ZANAATKÂRLARIN YANINDAYIZ
KADINLARA YONELIK PROJELER
MESLEK EDİNDİRME KURS SAYISI 2 KATINA ÇIKARILACAK
KADINLARIMIZIN ÜRÜNLERİ İÇİN E-TİCARET SİTESİ
ÜCRETSİZ SPOR KURSLARININ SAYISI 2 KATINA ÇIKARILACAK
KADIN AİLE DANIŞMA MERKEZLERİ

ÇEVRECİ KENT PROJELERİ
ATIK SU ARITMA TESİSLERİ
SIFIR ATIK - TERTEMİZ ÇEVRE
AKILLI ÇEVRE VE ENERJİ ÜRETİMİ
TÜM MAHALLELERİMİZE MOBESE
AKILLI ALTYAPI PROJELERİ
AKILLI GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ÇOCUK PROJELERİ
MOBİL TRAFİK EĞİTİM PARKLARI
ÇOCUK ATÖLYELERİ
ÇOCUK HOBİ BAHÇELERİ

ENGELSİZ YAŞAM PROJELERİ
ENGELSİZ İŞ VE SPOR MERKEZİ
ENGELSİZ PARK
ENGELSİZ DESTEK MERKEZİ
ENGELSİZ KISA MOLA MERKEZİ

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 1

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık